برای اطلاع یافتن از آفر و تخفیف های ویژه وارد کانال تلگرام مکسیمم شاپ شوید

نکات قبل از ورود به اکانت تریدینگ ویو (مهم)

آپدیت جدید استفاده (۱۴۰۱/۰۹/۱۰)

آموزش انتقال اطلاعات از اکانت تریدینگ ویو قبلی به اکانت جدید (کلیک کنید)

کلیر کش و کوکی مروگر

اکانت تریال تریدینگ ویو چیست؟

آموزش اکانت Tradingview:اکانت تریال به معنی تست یا آزمایش سرویس های مختلف سایت ها همانند تریدینگ ویو  میباشد که کاربر با اضافه کردن متود پرداختی(ویزا کارت و مستر کارت و یا سایر روش های پرداختی معتبر) میتواند حالت تستی را استفاده کند،حالت آزمایشی یا تریال مدت مشخصی داشته و معمولا از 7 روز تا 30 روز قابل استفاده میباشد که سرویس تریدینگ ویو از مدت زمان 30 روز تریال برخوردار می باشد.همان گونه که از اسم تریال یا آزمایشی مشخص است کاربر میتواند با لینک کردن روش پراختی معتبر از آن از تریال استفاده کند.

دلایل استفاده از اکانت تریال در تریدینگ ویو چیست؟

فعال کردن تریال تریدینگ ویو نیازمنده فقط یک روش پرداختی معتبر مثل مستر کارت،ویزا کارت،پیپال و … میباشد.میتوان هر یک از نسخه های Pro+,Pro, Premium را برای مدت یک ماه بدون پرداخت هزینه ای فعال کرد.تمامیه قابلیت های فعال شده در تریال هماننده پلن اصلی و پولی می باشد و هیچ تفاوتی وجود ندارد.

به دلیل بالا بودن قیمت دلار در ایران،تقریبا میتوان گفت 90 درصد کاربران ایرانی استفاده از اکانت تریال تریدینگ ویو را ترجیح می دهند.به دلیل هزینه بسیار بسیار کم تر نسبت به  پلن های پولی،انتخاب عقلانی استفاده از اکانت تریال می باشد.فروشگاه مکسیمم شاپ با  پرداخت و صدور کارت اعتباری ارزی اکانت تریال تریدینگ ویو را با کم ترین قیمت ممکن برای کاربران عزیز ایرانی فراهم میکند.

هزینه ای که برای اکانت تریال پرداخت میکنید برای صدور کارت اعتباری و همچنین وقت صرف شده برای فعال سازی اشتراک ها می باشد.

نکته مهم :

 1. اگر قبلا در تریدینگ ویو اکانت رایگان (Basic) داشته اید.
 2. اگر قبلا اکانت تریال داشته و مجددا قصد خریداری مجدد را دارید.
 3. اگر اکانت غیر تریال داشته و قصد استفاده از تریال را دارید.

رعایت مراحل پاک کردن کش و کوکی ، رعایت آی پی(آپدیت جدید امنیتی) و نکات ذکر شده اجباری بوده و میباست حتما به آن ها توجه شود.

بهترین روش پیشنهادی مکسیمم شاپ (اختصاصی و تست شده):

برای اکانت تریدینگ ویو یک مرورگر جداگانه اختصاص دهید.

برای مثال: اگر مرورگر اصلی شما کروم میباشد این مرورگر را برای تریدینگ ویو استفاده نکنید و اکانت تریدینگ ویو را در یک مرورگر دیگر که در ادامه گفته میشود وارد کنید.

 اگر بر روی سیستم خود چند مرورگر نصب دارید یکی از آن مرورگر ها را فقط برای تریدینگ ویو اختصاص دهید تا در صورت کلیر کش و کوکی اطلاعات مهم شما از بین نرود. این روش مطمعن ترین و ساده ترین راه برای جلوگیری از بسته شدن اکانت میباشد. در ادامه همراه باشید تا نحوه آموزش کامل پاک کردن کش و کوکی را انجام دهید.

نکته : به یاد داشته باشید که در صورت انتخاب یکی از مرورگر های گفته شده برای تریدینگ ویو اکانت جیمیل (گوگل) را به مرورگر ها به هیچ عنوان متصل نکنید.

بعد از کلیر کش و کوکی حتما مرورگر خود را یک بار کاملا بسته و دوباره اجرا کنید .

لطفا فقط یکی از مرورگر های بالا را برای استفاده در تریدینگ ویو انتخاب کنید و از استفاده سایر مرورگر های دیگر خودداری کنید.

بعد از اتمام مرحله پاک کردن کش و کوکی (در ادامه گفته میشود)،حتما یک بار برنامه Ccleaner (دانلود برنامه) را دانلود کرده و مجددا مرورگر مورد استفاده برای تریدینگ ویو را با استفاده با این برنامه کلیر کش و کوکی کنید.تمام تیک های مربوطه مرورگر خود را به ماننده تصویر انتخاب کنید. (حتما مرورگر خود را کاملا بسته و بعد از اعمال تغییرات با این برنامه، مرورگر را اجرا کنید)

سی سی کلینر
بعد از پاک کردن کش و کوکی مرورگر مورد نظر خود،حتما با برنامه ccleaner مروگر خود را مجددا کلیر کش و کوکی کنید.
تنها نیاز میباشد چک باکس های  یکی از مرورگر های اختصاص یافته برای تریدینگ ویو را انتخاب کنید و سایر مرورگر ها نیازی نیست. 

(بعد از اتمام مراحل مراحل پاک کردن کش و کوکی مرورگر ها حتما با ccleaner برای بار سوم کش مرورگر مورد نظر خود را پاک کنید مهم ترین بخش آموزش پاک کردن با ccleaner میباشد)

آموزش کلیر کش و کوکی کامل مرورگر Brave:

آموزش تریدینگ ویو- کلیر کش و کوکی

2- در این صفحه بر روی گزینه Clear browsing data کلیک کنید:

خرید اکانت تریدینگ ویو -100 درصد قانونی

3- در مرحله آخر نیر گزینه Time range را بر روی All time قرار داده و طبق تصویر چک باکس هر سه گزینه را فعال کنید و سپس بر روی گزینه clear data کلیک کنید تا تمام اطلاعات (هیستوری،کش و کوکی) به طور کامل حذف شوند. حالا میتوانید اکانت تریدینگ ویو خود را در این مرورگر بدون نگرانی وارد کنید و استفاده کنید.

آموزش تریدینگ ویو -اشتراک قانونی تریدینگ ویو

4(مهم): در مرحله آخر طبق عکس زیر عمل کنید.در هنگام انتخاب کردن چک باکس ها موس را به پایین اسکرول کنید تا تمامیه چک باکس ها را مشاهده و تیک بزنید. (دو مرحله آخر هر یک از مرورگر های کروم،اوپرا و بریو به ماننده هم میباشد)

خرید اکانت تریدینگ ویو

 

آموزش کلیر کش و کوکی کامل مرورگر Opera:

1- طبق عکس بر روی آیکون تنظیمات کلیک کنید و کمی موس را به پایین اسکرول دهید و گزینه Clear را انتخاب کنید:

اکانت tradingview

2-به ماننده مرورگر brave در مرحله آخر نیر گزینه Time range را بر روی All time قرار داده و طبق تصویر چک باکس هر سه گزینه را فعال کنید و سپس بر روی گزینه clear data کلیک کنید تا تمام اطلاعات (هیستوری،کش و کوکی) به طور کامل حذف شوند. حالا میتوانید اکانت تریدینگ ویو خود را در این مرورگر بدون نگرانی وارد کنید و استفاده کنید.

اشتراک قانونی تریدینگ ویو

4(مهم): در مرحله آخر طبق عکس زیر عمل کنید. در هنگام انتخاب کردن چک باکس ها موس را به پایین اسکرول کنید تا تمامیه چک باکس ها را مشاهده و تیک بزنید. (دو مرحله آخر هر یک از مرورگر های کروم،اوپرا و بریو به ماننده هم میباشد)

اکانت تریدینگ ویو- کش و کوکی

آموزش کلیر کش و کوکی کامل مرورگر Chrome:

1- طبق تصویر بر روی آیکون تنظیمات کلیک کنید و بر روی گزینه History  کلیک کنید .

خرید اشتراک tradingview

2- در این صفحه بر روی گزینه Clear browsing data کلیک کنید:

آموزش کلیر کش و کوکی- تریدینگ ویو - tradingview

2-به ماننده دو مرورگر brave و opera در مرحله آخر نیر گزینه Time range را بر روی All time قرار داده و طبق تصویر چک باکس هر سه گزینه را فعال کنید و سپس بر روی گزینه clear data کلیک کنید تا تمام اطلاعات (هیستوری،کش و کوکی) به طور کامل حذف شوند. حالا میتوانید اکانت تریدینگ ویو خود را در این مرورگر بدون نگرانی وارد کنید و استفاده کنید.

اکانت تریدینگ ویو

3-(مهم): در مرحله آخر طبق عکس زیر عمل کنید.در هنگام انتخاب کردن چک باکس ها موس را به پایین اسکرول کنید  تا تمامیه چک باکس ها را مشاهده و تیک بزنید.

خرید اکانت tradingview

دو نکته مهم :
 •  بعد از اتمام پاک سازی کش و کوکی،حتما مرورگر را بسته و یکبار با برنامه سی سی کلینر مجددا کش و کوکی را پاک کنید.
 • قبل از ورود به اکانت حتما حتما از آی پی  غیر ایران و آمریکا  استفاده شود. اکانت را حتما بر روی یک دستگاه استفاده کنید و از جابجایی و منتقل کردن آن به دستگاه جدید خودداری کنید. 

حالا با خیال راحت وارد اکانت تریدینگ ویو خود شوید…!

نکات استفاده tradingview در گوشی همراه:

 • استفاده اپ تریدینگ ویو در آپدیت جدید باعث از کار افتادن اکانت خواهد شد.لذا فقط از مرورگر Brave  باید استفاده شود. در صورت نصب بودن مرورگر Brave آن را یک بار پاک و نصب کنید. 
 • به یاد داشته باشید استفاده بیش از یک اکانت در گوشی یا سیستم باعث غیرفعال شدن اکانت تریال خواهد شد حتی اگر از پلن رایگان یا basic استفاده کنید.
 • در صورت اینکه آموزش گفته شده را رعایت نکرده و یا به خوبی انجام ندهید اکانت تریال خریداری شده غیر فعال خواهد شد و شامل گارانتی تعویض یا عودت وجهه نخواهد شد.
دسته‌بندی تریدینگ ویو
اشتراک گذاری

35 پاسخ به “نکات قبل از ورود به اکانت تریدینگ ویو (مهم)”

  1. سلام خدمت شما!
   اکانت پرمیوم تا 5 دستگاه همزمان کار میکنه و تنها کاری که باید انجام بدید کلیر کش دیتا و کش کوکی هستش که در آموزش گفته شده و باید کامل مثل آموزش باشه.
   بر روی گوشی هم اگر اندروید هستید اپ تریدینگ ویو رو یک بار کلیر دیتا کنید اوکیه. و اگر ios هستید اپ تریدینگ ویو رو یک بار حذف و همچنین مروگر سافاری رو یک بار کلیر دیتا بعد با خیال راحت میتونید استفاده کنید

 1. سلام خیلی ممنون از زحماتتون ..با این قیمت دلار وقتی هنوز سودهی بالا نداری از بازار واقعا نمی صرفه هزینه ماهیانه تریدینگ ویو خیلی لطف میکنید ..اولین بارمه تریال گرفتم عالیه
  فقط یک سوال , میشه از دوتا مرورگر همزمان استفاده کرد ؟؟یکی اختصاصی برای تریدینگ ویو که بازه و یکی برای انجام کار های دیگه مثل وبگردی فیلم و… باز بشه و ایمیل هم روش هست به مشکل نمیخوره ؟؟

  1. با سلام و احترام!
   با تشکر از ثپت نظرتون.
   خیلی خوشحال هستیم که از خدمات و پشتیبانی ما راضی بودید.
   خیر هیچ مشکلی بوجود نمیاد ولی فقط توجه کنید رو مروگر دیگه ای اگر اکانت تریدینگ ویو میزنید همزمان با اکانت اصلی کار نکنید و فقط یکیش همزمان فعال باید باشه .

 2. سلام خدمت شما کاربر گرامی !
  اکانت های تحویل داده شده به هیچ عنوان 20 روزه نیستند و 30 روز هستند و در برخی از موارد حتی بیشتر از 30 روز هم کار میکنند
  20 روزی که شما فرمودید زمان ساخت اکانت هست نه زمان فعال شدن اشتراک میتونید در زمان دریافت اشتراک به قسمت account and billing مراجعه کنید و زمان اتمام و زمان فعال شدن اشتراک رو مشاهده کنید
  رعایت کش و کوکی برای هر اکانت جدید بر روی مرورگی و سیستمی که استفاده میکنید الزامی هستش

 3. من برای خرید اکانت شما یه مرورگر دیگه نصب کردم، که تا به حال از این مرورگر برای تریدینگ ویوو استفاده نشده، اما روی مرورگر دیگه ام اکانت بیسیک دارم، باید از اون اکانت لاگ اوت کنم؟ وقتی لاگ اوت کردم نیازی به دیلیت کردن کوکی های اون مرورگری که قرار نیست از اکانت تریال استفاده کنم هست؟ چون من روی اون مرورگر قصد ندارم از اکانت خریداری شده استفاده کنم، و مرورگر جدید براش نصب کردم

  1. سلام خدمت شما کاربر گرامی!
   از اپ داخل گوشی میتونید استفاده کنید فقط نیاز هست کش و کوکی اپ اصلی پاک شود از تنطیمات گوشی و بعد اکانت را وارد کنید. بر روی ios هم یک بار اپ تریدینگ ویو پاک و نصب شده و مرورگر سافاری را یک بار کلیر کوشی و دیتا کنید از تنطیمات گوشی

  1. درود خدمت شما کاربر عزیز !
   بر روی سیستم شخصی فقط از مرورگر استفاده شود که طبق آموزش کش و کوکی را پاک کرده باشید . بر روی گوشی هم میتوانید بر روی اپ اصلی استفاده کنید که حتما نیاز هست برنامه تریدینگ ویو کلیر دیتا شود

 4. سلام
  با تشکر از خدمات عالی و به هنگام شما سروران گرامی
  لطفا بفرمایید که با IP ایران مشکلی دارد یا نه؟
  زیرا در آموزش ها حرفی از تغییر IP نزده اید
  با سپاس

 5. سلام وقت بخیر، من اکانت تریال جدید تهیه کردم و بعد از انجام دقیق مراحل کلیر دیتا و کوکی، و اختصاص مرورگر موزیلا به تریدینگ ویو و با آی پی جدید (انگلیس) به مدت 1 هفته با اکانت پریمیوم کار کردم، برای خرید اینترنتی و اتصال به درگاه بانکی زمانی که تریدینگ ویو باز بود، وی پی ان رو غیرفعال کردم و بعد از انجام کارم و اتصال به آی پی انگلیس دیدم اکانت پریمیومم اکسپایر شده و محدود شده، قبلا گفته بودین آی پی برای بار اول فقط مهمه، راهنماییم میکنین مشکل از کجا بوده؟

 6. سلام خدمت شما
  یک سؤال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین
  گفتین که استفاده از اکانت پرمیوم تردینگ ویو همزمان روی 5 دستگاه امکان پذیره
  اگه من از اکانت پرمیوم روی دوتا اپلیکیشن گوشی اندروید و یکی روی مرورگر کامپیوتر استفاده کنم
  مشکلی هست اون هم با ای پی ایران و با رعایت کامل آموزشی که گفتین مثل پاک کردن کش و کوکی مرور گر و پاک کردن کلیر دیتا اپلیکیشن گوشی

  1. با سلام خدمت شما کاربر گرامی !
   در آپدیت جدید فقط یک دستگاه باید از اکانت استفاده شود برای تهیه اشتراک و نکات قبل استفاده میتوانبد در تلگرام در ارتباط باشید

  1. سلام مجدد بله رو اپ هم امکان پذیر میباشد و مشکلی در این نوع اکانت ها بوجود نخواهد آمد.
   برای قیمت اکانت یک ساله میتوانید با پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید و یا تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت

happy holidays

we want to hear from you