درباره ما

با خیال راحت خرید کنید

برای خرید با خیال راحت به کانال اعتماد سازی مکسیمم شاپ در تلگرام مراجعه کنید

اسکرین شات ها از خرید و رضایت مشتری در این کانال قرار گرفته شده و مدام در حال آپدیت شدن میباشند

در باره ما

فروشگاه اکانت مکسیمم شاپ

فروشگاه اکانت مکسیمم شاپ بیش ار 25  اشتراک پریمیوم از سایت های پر طرفدار ،کاربردی و مجاز را ارائه میکند و تمام کاربران ایرانی میتوانند با هزینه بسیار کم و به صورت ریال آن ها را تهیه کنند فعالیت مکزیمم شاپ در تاریخ ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ نخست در پیام رسان تلگرام شروع و پس ازگذشت تقریبا یک و نیم سال در تاریخ ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ وبسایت مکسیمم شاپ راه اندازی شده و فعالیت خودرا به لطف شما کاربران عزیز در این بستر نیزشروع و ادامه میدهد.

چرا مکسیمم شاپ را برای خرید اکانت انتخاب کنیم؟

تهیه اشتراک های وبسایت های خارجی به دلیل تحریم ها و مشکلات ارزی و بالا بودن قیمت دلار برای کاربران ایرانی دردسر داشته و برای اکثر کاربران صرفه اقتصادی نیر ندارد. فروشگاه اکانت مکزیمم شاپ اکانت ها و اشتراک های پرطرفدار را موجود و تهیه آن را آسان میکند.در تلاش هستیم که با امکان تهیه اشتراک های سایت های خارجی این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم کنیم تا بدون مشکل و هزینه  بسیار پایین به این سرویس ها دسترسی کامل داشته باشند.

اشتراک های موجود به چه صورت تهیه میشوند؟

تیم مکسیمم شاپ از انواع روش و متد ها اقدام به تهیه اکانت ها میکند که در لیست زیر میتوانید به صورت خلاصه آن را مشاهده کنید،برای اطلاعات بیشتر میتوانید با پشتیبانی در ارتباط باشید

  • پرداخت به صورت قانونی 
  • فعال سازی تریال وبسایت ها با کردیت کارت های قانونی
  • استفاده از روش کرک سرویس ها
  •  
سفارش های تحویل داده شده در تلگرام و سایت
0 +